Почела купалишна сезона у Димитровграду

Купалишна сезона на базенима у Спортском центру „Парк“ у Димитровграду званично је почела.
Базени су отварени пре неколико минута, тачније у 10:00 часова, а улаз је бесплатан за све посетиоце.

Купалишна сезона на базенима у Спортском центру „Парк“ у Димитровграду званично је почела.
Базени су отварени пре неколико минута, тачније у 10:00 часова, а улаз је бесплатан за све посетиоце.