МУП упутио апел возачима: Почиње школа, безбедност најмлађих је заједничка одговорност

Министарство унутрашњих послова (МУП), поводом сутрашњег почетка другог полугодишта, упутило је апел возачима да поштују ограничења, истичући да је безбедност најмлађих заједничка одговорност.
„Понедељак, 19. јануар – повратак у школске клупе. Више деце на улицама значи да нам је потребно више пажње за воланом“, навео је МУП у објави на Инстаграму.
Подсећају возаче да је потребно да успоре у зони школе, да телефон не користе током вожње, да стану на пешачком прелазу и да поштују ограничења.





