Димитровград – Од сутра рестрикције воде

Руководство Јавног предузећа „Комуналац“ одржало је састанак са представницима Општине Димитровград, на коме је донета одлука о скраћењу трајања рестрикција воде у граду и приградским насељима. Тако ће од четвртка, 09. октобра, рестрикције воде на потезу од доње рампе до Гојин Дола и у улицама „Борачка“, „Сутјеска“ и „Најден Киров“ трајати од 09 до 15 часова.

У саопштењу Јавног предузећа „Комуналац“ се наводи да је одлука о скраћењу рестрикција донета на основу чињенице да је побољшан доток воде на изворишту „Ивкове воденице“, али да ће рестрикције бити настављене све док се ситуација на извориштима не стабилише у потпуности. Јавност ће бити благовремено обавештена о свим накнадним променама у вези водоснабдевања, речено је у саопштењу.