Димитровград – рестрикције воде до петка

Крајем прошле недеље, одлуком надлежних у локалној самоуправи и ЈП „Комуналац“ уведена је рестикција воде. Контролисана искључења воде наставиће се до петка, за када је најављен нови састанак надлежних на коме ће се разговарати о мерама у водоснабдевању.

Вода се обуставља на 8 сати, у периоду од 7 до 15 часова. за кориснике од доње рампе до Гојин Дола, као и у улицама Најден Киров, Борачка и Сутјеска.