Димитровград сутра домаћин државног такмичења у стоном тенису

У складу са Календаром такмичења Стонотениског савеза Србије, први турнири Супер и Првих лига Србије за мушкарце и жене биће одржани 27. и 28. септембра. Домаћин првог турнира, односно прва четири кола Прве лиге за мушкарце и жене, уз учешће укупно 24 екипе, биће Димитровград. Стонотенисери „Цариброда“ се, према календару такмичења, у првом колу, 27. септембра од 11 сати, састају са екипом „Миленијума“ из Вршца. Друго коло на програму је истог дана од 17 сати, а противник „Цариброда“ биће суботички „Спартак Инспира ИИ“. У недељу, 28. су на програму још два кола, у којима ће се „Цариброд“ састати са „Новим Пазаром“ и „Цоппером“ из Бора.