Сва три вртића у Димитровграду раде нормално

Сва три вртића предшколске установе “8. септембар“ у Димитровграду раде нормално. Предшколци су на распусту до понедељка, 19. јануара, а број деце која похађају вртићке групе је смањен, сазнајемо од директорке установе Вере Васов.

„Извештаје о раду смо завршили на време, а сада је у току израда полугодишњег извештаја за тимове, управни одбор, активне стручне сараднике и педагошке саветнице”, додала је Васова.

фото: РТЦ